Моральній цензурі наближається законодавчий гаплик?

Як ми і обіцяли в статті, яка стала самою популярною публікацією Майдану в 2011 році Алярм! Свободі слова в Інтернеті винесено смертний вирок!

Ми вимагатимемо виконання Кабінетом Міністрів України пункту 7 ст.7 Указу Президента України № 1085/2010 “Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади”, яким Кабінет Міністрів України було зобов’язано вирішити в установленому порядку питання про ліквідацію Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі.

Після неуспішних спроб дізнатися від КабМіна, чому не виконується указ № 1085/2010, описаних тут На Януковича начхали? та тут Шкандаль! Верхорада нашкодила Януковичу з Азаровим Олескандр Северин таки виграв справу в суді про ненадання відповіді на звернення громадянина – рішення суду Секретари та секретарки Кабміну програли в суді “футбольну” справу

І після цього КабМін все таки надав відповідь про те, що В епопеї про ліквідацію НЕК з моралі новий поворот: законопроект відправлено на “узгодження”

І дійсно, Кабінет Міністрів вніс до парламенту законопроект № 10447, спрямований на ліквідацію Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі, який практично знімає проблеми використання НЕКу в якості органу державної цензури.

КабМін, як не дивно, (і не без нашої участі) свій обов’язок виконав і вніс відповідний законопроект. Чи зможе його ухвалити Верховна Рада?

ПС. Про НЕК і її реальні функції детальніше Суспільна Мораль. До пристойного визначення непристойності

Боротися весело, коритися нудно

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут