В Києві проходить виставка “АГРО-2012”

5 вересня в Києві відкрилась XXIV Міжнародна агропромислова виставка-ярмарок “АГРО -2012”, під час якої фахівці агарної галузі та кияни зможуть побачити найкращі здобутки українського та світового сільського господарства.

В Києві відкрилась виставка "АГРО-2012"

 

У рамках виставки проходять такі спеціалізовані заходи: міжнародна спеціалізована виставка сільськогосподарської техніки; спеціалізована виставка автоматизації, управління, альтернативної енергетики, GPS і GIS технологій; виставка рослинних енергоресурсів “Біопаливо-2012”; виставка тваринництва та ветеринарної медицини; спеціалізована виставка конярства та кінного спорту; виставка рибного господарства та рибальства; плодоовочевий форум; виставка грибної індустрії, тощо.

Під час запланованих заходів представники аграрних господарств України та закордону можуть обмінятись досвідом та придбати необхідну сільськогосподарську техніку, а кияни та гості столиці отримали нагоду ознайомитись з сільськогоспордарськими товарами, що виробляються в різних регіонах України.  Так, відвідувачі тернопільського павільйону мають нагоду ознайомитися із продукцією переробних та сільськогосподарських підприємств краю.

Неабияке задоволення від спілкування з братами меншими і більшими отримають і наймолодші відвідувачі заходу, оскільки українське тваринництво представлено на виставці “живими зразками”.

  image

Натомість їхні батьки отримають нагоду придбати товари  українського сільського господарства за цінами виробника.

Хочете нас підтримати?

donate Допомогти Інформаційному центру Майдан Моніторинг ви можете перерахунком грошей на PayPal Голови Правління нашої Організації nataliyazubar@maidanua.org або на рахунок Організації, тут детально написано як https://maidan.org.ua/supportmmic/.