Європарламент подумає, як відповісти Росії на залякування України

euЄвропейський парламент 11-12 вересня має намір у Страсбурзі проголосувати за резолюцію щодо тиску Росії на країни “Східного партнерства”, зокрема Україну.

Про це йдеться в порядку засідань Європарламенту, повідомляють “Українські новини”.

11 вересня Європарламент має намір обговорити також ситуацію в Сирії та Єгипті. Приділять увагу євродепутати і політиці ЄС щодо Білорусі.

12 вересня євродепутати проголосують за резолюцію про тиск, який чиниться Росією на країни “Східного партнерства” (у контексті майбутнього саміту у Вільнюсі).

Ухвалення рішення з цього питання заплановане на 12:00-14:00 (за місцевим часом).

Україна сподівається на підписання угоди про асоціацію і зону вільної торгівлі з Євросоюзом на саміті “Східного партнерства” у листопаді у Вільнюсі.

Росія заявляла, що підписання цієї угоди порушить договір про дружбу, співпрацю і партнерство з Росією.

Також РФ погрожувала введенням постійного режиму посиленої перевірки українських товарів на митниці і введенням імпортного тарифу.

Європа засудила тиск Росії на Україну.

Зокрема, депутат Європейського парламенту, голова комітету із зовнішніх відносин Елмар Брок закликав Росію дотримуватися своїх міжнародних зобов’язань при розвитку відносин з Україною.

Українська Правда

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут