10 тисяч гривень для українських воїнів

Саме стільки (9377 грн.) зібрали волонтери під час благодійного ярмарку “Новий рік на полі бою”, що відбувся 12 грудня у ТРЦ “Київ”, Полтава.

ярмарка1
Організатори заходу – Полтавський батальйон небайдужих та інші громадські активісти Полтави. Свої вироби для реалізації надали і школярі, і народні умільці, і відомі полтавські майстри. Глиняні вироби і вишиті картини, віночки і кумедні овечки – символ Нового року, домашні смаколики та саморобні листівки, прикраси і янголи на ялинку – відвідувачі мали, з чого вибирати. “Ми задарма грошей не просимо, – наголошували волонтери. – Ми пропонуємо вам придбати прекрасні подарунки до прийдешніх свят . А натомість зігріти полтавських хлопців на Сході вашим теплом – у переносному та буквальному сенсі”. Адже всі зароблені кошти підуть на придбання теплих речей для бійців з Полтави, що перебувають у зоні АТО: бушлатів, термобілизни, зимових спальників та ін.. Утім, деякі гості ярмарку, навіть нічого не придбавши, просто клали гроші до благодійних скриньок. Поки дорослі відвідувачі обирали, волонтери влаштовували імпровізований концерт співали і розважали дітей. Малеча писала солдатам листи з теплими побажаннями, малювала, пригощалася солодощами та фотографувалася з “кікіморою” (чоловіком у відповідному маскувальному вбранні). Щира невимушена атмосфера, відчуття свята притягували полтавців, мов магнітом. Як результат – і душею відпочили, і добру справу зробили, і грошей назбирали. „Головні волонтери на цьому заході – небайдужі полтавці, – заявили активісти. – Адже тільки завдяки зусиллям простих і добрих людей наші хлопці на Сході нагодовані, гріються біля саморобних буржуйок, мають необхідні медикаменти і навіть отримують подарунки до свят”.

ярмарка
Цей ярмарок – лише перший із цілої низки подібних заходів. До участі у наступному запрошують полтавських майстрів зі своїми виробами, а також усіх полтавців, які хочуть придбати гарні подарунки та дійсно підтримати українських воїнів.


Світлана Варвянська

Фото автора.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут