“Шахтарі за Україну”, “шахтарі проти Росії” – в Донецьку сьогодні з’явились написи

А в Донецьку, наші продовжують хоч і тихий, але спротив.

Сьогодні вночі, з 26 на 27 серпня, в Донецьку донеччани, працівники вже нині закритих окупантами шахт, показали своє ставлення до російських загарбників.
Відразу на декількох вулицях міста з’явилася серія написів від шахтарів Донбасу присвячена російським окупантам перед Днем Шахтаря!

“Шахтарі за Україну”, “шахтарі проти Росії” і “смерть путінця” написи з таким текстом на стінах по вулицях: Червоноармійська 32, макіївська 14, Північнокримській 4, показують справжнє ставлення українських шахтарів – донеччан до російських окупантів.

Громадяни України в окупації все частіше і частіше обирають такий вид опору як найбільш діючий. Ці написи побачать багато місцевих жителів і це стане свого роду контрударом по російській пропагандистській машині, і покаже що українці Донбасу не бажають жити в окупації і чекають звільнення захопленої Росією території Донбасу.

Героям Слава. З Днем Шахтаря!

How to support us?

donate You can help us by sending money to PayPal of our Chair nataliyazubar@maidanua.org or to the account of our Organization Maidan Monitoring Information Center https://maidan.org.ua/en/supportmmic/.
About Віталій Овчаренко 449 Articles
Журналіст, громадський діяч, Донеччанин, ветеран російсько-української війни.