Місія Схід: Слов’янськ та Краматорськ. Активісти та освітяни готові братися за інноваційні проекти.

Триває моніторинговий проект «Місія Схід», котрий відбувається в рамках Української миротворчої школи і охоплює прифронтові міста і села на сході України.

Сьогодні, у сьомий, останній  день моніторингової місії, її учасники відвідали міста Слов’янськ, де зустрілися з місцевими протестантами та разом з ними відвідали цвинтар, на якому поховані їх закатовані окупантами брати та Краматорськ, де провели семінар-тренінг “Вікіпедія та Донеччина”. Дорогою спілкувались з жителями сіл та містечок.

Не могли не звернути увагу на вкрай повільну, практично відсутню відбудову транспортної інфраструктури на звільнених територіях. З цим терміново потрібно щось робити.

Я обов'язково хочу бути особисто під час демонтажу! Це буде один з найсимволічніших моментів.

Posted by Oleksandr Shevchenko on 19 серпня 2015 р.

Нагадаємо, що «Місія Схід» триватиме до 20 серпня. На цей час її учасники побували у Дніпропетровську, Запоріжжі, Маріуполі, Красноармійську, Костянтинівці та Дружківці,Красному Лимані та Слов’янську, Краматорську.

Стежте за перебігом місії у твіттері за допомогою хештегу #МісіяСхід

Як допомогти нам?

Допомогти нам ви можете перерахунком грошей на PayPal Голови Правління nataliyazubar@maidanua.org або на рахунок Організації, тут детально написано як https://maidan.org.ua/supportmmic/