Світовий Конґрес Українців обурений засудженням лідера опозиції Юлії Тимошенко


11
жовтня 2011 р.

ПРЕСОВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

 

Світовий Конґрес Українців обурений

засудженням лідера опозиції Юлії Тимошенко

 

Світовий Конґрес Українців висловлює обурення сьогоднішнім рішенням Печерського районного суду Києва про засудження лідера опозиції в Україні Юлії Тимошенко після судового процесу, який не відповідав міжнародним стандартам справедливоcті, прозорості й незалежності.

Владні структури України покликались на застаріле законодавство радянського типу у веденні судової справи проти попереднього Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко відносно її політичних рішень.

За винятком нинішніх владних структур України, більшість спостерігачів, експертів і лідерів, у тому числі й Світовий Конґрес Українців, скритикували судовий процес проти опозиційного лідера Юлії Тимошенко як політично вмотивований. Світовий Конґрес Українців буде продовжувати моніторинг апеляційного процесу засудження пані Тимошенко аж до Європейського Суду з прав людини,– заявив президент Світового Конґресу Українців Евген Чолій.

 

Світовий Конґрес Українців

145 Evans Ave., #207
Toronto, ON
M8
Z 5X8 Canada

Tel. (416) 323-3020
Fax (416) 323-3250


More in Новини, Політика, Право, Політичні репресії
Верховенство права по-українськи – для євродепутатів

Короткий фільм ми послали сьогодні всім депутатам Європейського Парламенту. Будемо, як завжди, вдячні українцям за кордоном за поширення фільму серед...

Close