Останні новини

У Казахстані заборонили комуністів.

Спеціалізований міжрайонний адміністративний суд Алма-Ати прийняв рішення призупинити діяльність Комуністичної партії Казахстану (КПК).

Раніше прокуратура Алма-Ати порушила адміністративне провадження щодо першого секретаря ЦК компартії Г. Алдамжарова за участь у незареєстрованому опозиційному об’єднанні «Халік майдани – Народний фронт».

«Вони вважають, що партія бере участь у діяльності незареєстрованого руху. Але якщо на те пішло, у «Народного фронту» навіть статуту немає, і складно встановити юридично, що я в ньому перебуваю, – не погодився з рішенням суду Алдамжаров. – Штрафні санкції застосували до мене і винесли рішення призупинити діяльність партії. Ми, звичайно, будемо подавати апеляцію, але я, якщо чесно, думаю, що це марно ».

«Ми тепер не можемо брати участь у дострокових парламентських виборах. Думаю, все саме через це й затівалося », – додав комуніст.

Опозиційні незареєстрована «Алга» («Вперед») і КПК оголосили про об’єднання в «Народний фронт» наприкінці червня.

Відділ моніторингу

БФ» Підтримки Українських ініціатив»

1 Comment on "У Казахстані заборонили комуністів."

  1. Євген | 10-10-2011 15:51 at 15:51 |

    Казахи мудріші від багатьох. Від нас також.

Comments are closed.

More in Новини, Політика
3 (1)
На Андреевском спуске совершено нападение на акцию, посвященную Дню художника (ФОТО, ВИДЕО)

Участники акции выступают за освоение культурного пространства и возврат его представителям искусства, жителям Киева, а также, за то, чтобы улица...

Close