У Казахстані заборонили комуністів.

Спеціалізований міжрайонний адміністративний суд Алма-Ати прийняв рішення призупинити діяльність Комуністичної партії Казахстану (КПК).

Раніше прокуратура Алма-Ати порушила адміністративне провадження щодо першого секретаря ЦК компартії Г. Алдамжарова за участь у незареєстрованому опозиційному об’єднанні «Халік майдани – Народний фронт».

«Вони вважають, що партія бере участь у діяльності незареєстрованого руху. Але якщо на те пішло, у «Народного фронту» навіть статуту немає, і складно встановити юридично, що я в ньому перебуваю, – не погодився з рішенням суду Алдамжаров. – Штрафні санкції застосували до мене і винесли рішення призупинити діяльність партії. Ми, звичайно, будемо подавати апеляцію, але я, якщо чесно, думаю, що це марно ».

«Ми тепер не можемо брати участь у дострокових парламентських виборах. Думаю, все саме через це й затівалося », – додав комуніст.

Опозиційні незареєстрована «Алга» («Вперед») і КПК оголосили про об’єднання в «Народний фронт» наприкінці червня.

Відділ моніторингу

БФ» Підтримки Українських ініціатив»

1 Comment on "У Казахстані заборонили комуністів."

  1. Євген | 10-10-2011 15:51 at 15:51 |

    Казахи мудріші від багатьох. Від нас також.

Comments are closed.

More in Новини, Політика
На Андреевском спуске совершено нападение на акцию, посвященную Дню художника (ФОТО, ВИДЕО)

Участники акции выступают за освоение культурного пространства и возврат его представителям искусства, жителям Киева, а также, за то, чтобы улица...

Close