Зупинимо будівництво притулку для тварин на звалищі! Зразок листа до мера Славутича

Держадміністрація м. Славутича розпочала будівництво притулку для безпритульних тварин на полігоні захоронення твердих побутових відходів.

З 2007 р. зоозахисники просять міську раду Славутича створити повноцінний притулок для тварин. Однак у травні 2012 р. громадськість дізналася, що мерія будує такий притулок на полігоні захоронення твердих побутових відходів.

Громадськість називає це місце неприйнятним, тому що полігон захоронення твердих побутових відходів відноситься до 4 класу небезпеки відповідно до вимог екологічної безпеки, що регулюються Законом України «Про відходи». Тобто отрута та її випари – це не виключення, а норма для цього підприємства.

Докладніше про проблему читайте тут: http://nature-first.info/2012/05/21/zoozahisniki-slavuticha-proti-pobudovi-pritulku-dlya-tvarin-na-zvalishhi/

Просимо всіх небайдужих долучитися до протесту проти будівництва та відіслати від свого імені листа до мера м. Славутич В. П. Удовиченка. Зразок листа російською та українською додається, також їх можна скачати тут:

http://nature-first.info/wp-content/uploads/2012/05/Slavutych-UKR.doc

http://nature-first.info/wp-content/uploads/2012/05/Slavutych-RUS.doc

Зупинимо разом небезпечне для здоров’я тварин та людей будівництво!

З повагою,

Олег Андрос,

Спілка вільних журналістів «Природа над усе».

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут