На “Країні Мрій” збирали гроші на пам’ятник воїнам Армії УНР

Під час проведення ІХ міжнародного етно-фестивалю “Країна Мрій” відбулась збірка коштів на пам’ятник воїнам Армії УНР, який буде збудовано у селі Соколівка на Черкащині. На прохання “Героїки” збірку коштів зголосились провести члени Київської міської організації Спілки Української Молоді в Україні. Оскільки гаслом СУМу є “Бог і Україна!” – члени цієї організації завзято та переконливо розповідали учасникам фестивалю про козаків та старшин Армії УНР, про їх бойові звитяги, агітували перехожих складати пожертви на добру справу. За два фестивальних дні стараннями молоді було зібрано 1284 гривні пожертв.

Благодійна ініціатива “Героїка” висловлює щиру подяку КМО СУМ в Україні та всім жертводавцям за приклад дієвого патріотизму.

Нагадуємо, що збірка коштів на пам’ятник воїнам Армії УНР у селі Соколівка Жашківського району Черкаської області триває. Для реалізації задуму необхідно близько 5 000 грн.

Переказати кошти на цей проект можна на картку ПриватБанку:

4149 6050 5124 4937
Слабоспицький Олег Олександрович

More in Громадські акції, Новини, Події, Суспільство, Наша історія
Ірина Славінська: Гаваріт і паказуєт Азаров

Я думаю, що після інтерв'ю Познера з Азаровим Гоголя можна не читати: його героїв і ситуації можна побачити на власні...

Close