Останні новини

Відкритий лист Ректору Національного Університету ім. Василя Стефаника

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ

04.07.2012

Ректору Національного Університету
ім. Василя Стефаника
професору Ігорю Євгеновичу Цепенді

Вельмишановний Ігоре Євгеновичу!
На адресу громадської організації «Спілка українців у Португалії» прийшов лист з пропозицією запросити групу Поетичного театру Інституту мистецтв Прикарпатського
національного університету імені Василя Стефаника приїхати на святкування 21-ї річниці Дня Незалежності України, яке ми плануємо провести у вересні 2012 року в Лісабоні.
Без сумніву, талановитий театр, про який ми мали змогу чути найкращі відгуки з української преси, цього разу хоче запропонувати українській громаді в Португалії виставу «Повертай до свого Звідтіля» за романом Ганни Герман «Піраміди Невидимі».
Щиро дякуючи за таку турботу про українців за кордоном, все ж мусимо застережити молодих людей – учасників театру, не ставати інструментом передвиборчої агітації, яку, на наше переконання, організовує радник Президента України, член партії Регіонів – Ганна Герман. Закликаємо відмовитись від турне з виставою за романом саме Ганни Герман, в час, коли однопартійці одіозного політика, з порушенням закону, ухвалили у Верховній Раді Закон «Про основи державної мовної політики», що, за нашим твердим переконанням, спричинить штучний занепад української мови і культури.
У вашому репертуарі є чудові постановки за творами Тараса Шевченка. Особливо «Розрита могила», яка знову стала символом теперішньо України. Тож, ми з радістю б запросили вас з цими творами підняти дух боротьби за українську ідею серед українців діаспори.
Приєднайтесь до протесту світового українства проти політики денаціоналізації України!

З повагою,
Голова Спілки українців у Португалії,
Павло Садоха

www.spilka.pt

More in Новини
Литвин запевнив Об’єднану опозицію, що не підпише мовний закон за жодних обставин

Повідомлення прес-служби "Фронту змін"

Close