Гепєнсовєт та Ількінсудіє – абсолютні чемпіони світу із заборони мирних зібрань! (оновлено)

5 вересня Харківська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода» віднесла до міської ради заявку про проведення мітингу 8 вересня на захист свободи слова в Україні, в рамках всеукраїнської акції на захист телеканалу «ТВі».

Однак уже 6 вересня о 14 годині Харківська міська рада подала позов проти проведення мирного заходу, а о 14:02 суддя Нурулаєв І. С. уже відкрив провадження по справі.

О 14:08 Голову Харківського обласного осередку ВО «Свобода» Ігоря Швайку телефоном повідомили про те, що справа за позовом міської ради розглядатиметься о 15:00. Суддя Нурулаєв уже відомий своїми заборонами акцій свободівців (і інших протестних акцій в Харкові – Майдан-Інформ).

Повідомила Прес-служба Харківської обласної організації ВО “Свобода”

Суддя Ількін Нурулаєв

* * *

Щойно ми отримали таке повідомлення:
“Останні новини по акції на захист ТВі в Харкові. Сьогодні її проведення було заборонено в судовому порядку. Передбачувано. Завтра подамо інше повідомлення. Не буде свята на вулиці цих властьімущіх мерзотників. Харків і так вже рік без нормального доступу до об”єктивної інформації.
Будемо тримати в курсі!”

More in Моніторинг, Новини, Cуди, Місцева влада, Свобода мирних зібрань
ЦВК просить Пшонку перевірити тиск Мельника на студентів

ЦВК просить Генерального прокурора Віктора Пшонку перевірити факти примушування студентів Національного університету державної податкової служби голосувати за Петра Мельника.

Close