Увага! Будяки розпочинають полювання на порушників прав людини!

Українці визначатимуть «Будяків 2012». Громадськість мусить знати порушників прав людини! Вже 7 років поспіль правозахисники обирають найбільших порушників прав людини в країні і вручають їм будяки.

Номінантів на Антипремію «Будяк року» визначають українці. Кожен може подати заявку до оргкомітету «Будяка» та висунути свого номінанта.

Антипремія “Будяк року” була заснована з метою привернення уваги громадськості до брутальних порушень прав людини, що відбулися в державі упродовж року, та стимулюють суспільну дискусію щодо небезпечних для прав людини тенденцій у країні.

Минулого року «Будяками» стали: Президент України Віктор Янукович, Національний банк України, Окружний адміністративний суд України.

Як подати заявку на Антипремію, де ознайомитись з регламентом – дивіться тут: http://helsinki.org.ua/index.php?r=a1b14

Останній строк подання заявок: листопад 2012 року.

Антипремія є некомерційним проектом. Жодні ініціативи чи рішення, пов’язані з премією, не можуть бути спрямовані на отримання прибутку жодним з організаторів ініціативи, членів журі чи спонсорів премії. Спонсори премії не мають права впливати на прийняття рішень у будь-якій номінації.

More in Громадські акції, Новини, Події
Автор закону про наклеп намагається відбілити Януковича

"Регіонал" Віталій Журавський, який ініціював законопроект про підвищення відповідальності за наклеп, запевняє, що президент не має відношення до цього закону.

Close