Мешканці Миколаївщини вчергове долучились до кампанії “Помста за розкол країни”

Минулого тижня мешканці Миколаївської області знову долучилися до кампанії “Помста за розкол країни”. Цього разу інформацію про те, чому не можна голосувати за Партію регіонів та її кандидатів у мажоритарних округах поширювали у Первомайську та селах Врадіївського району Миколаївської області. У листівках місцевих виборців закликали не голосувати за кандидата від Партії Регіонів в окрузі № 132 Віталія Травянко, як і за Партію регіонів в цілому.

Нагадаємо, що це вже не перша “Помста за розкол країни” у Первомайську. Влітку місцеві активісти двічі “мстилися” партії влади за сумнозвісне “покращення життя вже сьогодні” Слід зазначити, що саме на Півдні та Сході країни активність людей у рамках кампанії є найвищою, адже саме у цій “вотчині” Партії регіонів найкраще відчуваються результати її діяльності.

Джерело: сайт “Вставай і дій!”

More in Громадські акції, Новини, Події
Інформацію про генплан Чорнобиля та інших міст Київської, Чернівецької та Харківської областей оприлюднили громадські активісти

На сайті www.cityplan.in.ua з’явилася нова інформація про доступність генпланів у Харківській, Чернівецькій, та Київській областях України.

Close