Оголошення лауреатів правозахисної антипремії “Будяк року-2012”

Урочисте оголошення посадових осіб та державних органів, які вчинили найбільш брутальні порушення прав людини за цей рік, відбудеться 10 грудня, в Міжнародний день захисту прав людини, об 11 год. 00 хв. в приміщенні Інформаційного агентства «Інтерфакс-Україна» (вул. Рейтарська, 8/5 а).

Цього року претендентами на «Будяк» стали міністр освіти, Президент, Кабмін, Укрзалізниця, судді Конституційного суду, Пенсійний фонд, Нацбанк, Харківська міська рада, дев’ять народних депутатів та інші.

Мета Антипремії – привернути увагу громадськості до брутальних порушень прав людини, що відбулися в державі протягом року, та стимулювати суспільну дискусію щодо небезпечних для прав людини тенденцій у вітчизняній правовій системі.

Антипремія присуджується за найбільш ганебні та небезпечні порушення прав людини та основних свобод, що відбулися за  рік.

У 2012 році «Будяк року» буде вручений сьомий раз за час існування цієї антипремії.

Быльше про антипремію у сфері прав людини можна прочитати на сайті Української Гельсінської спілки з прав людини.

More in Громадські акції, Новини, Події, Право, Суспільство, Політичні репресії
Олександр Северин: Mission impossible

З прийняттям скаженою Верхорадою шостого скликання (якби цей епітет, втім, невдовзі не виявився зам'яким для характеристики сьомого скликання), підписанням "гарантом"...

Close