За голосування чужою карткою пропонують саджати на 8 років

Представники опозиції пропонують карати за голосування чужою карткою позбавленням волі на строк до восьми років.

Про це йдеться в законопроекті Арсенія Яценюка, Олега Тягнибока та Віталія Кличка.

“Голосування за допомогою електронної системи …за іншого народного депутата України, – карається позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від трьох до п’яти років”, – йдеться в проекті.

В той же час передача народним депутатом персональної картки для голосування іншій особі – карається позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від трьох до п’яти років, пропонують опозиціонери.

Депутатів місцевих рад за голосування чужою карткою пропонують карати позбавленням волі на строк до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від трьох до п’яти років.

А надання депутатом картки для голосування іншій особі карається позбавленням волі на строк до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від трьох до п’яти років.

Українська правда

***

Від “Майдан-Моніторингу”. А ми, як, не побоїмося цього слова, піонери (кампанія “Стріляйте в піаніста!”) боротьби з сороміцьким піанізмом, саджали б пожиттєво :)

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "За голосування чужою карткою пропонують саджати на 8 років"

  1. Євген | 16-01-2013 16:01 at 16:01 |

    ПР з комуїстами будкть категорично проти.

Comments are closed.