Анонс – засідання Комітету з прав людини – захист персональних даних

У середу 6 березня о 14:30 відбудеться засідання Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин. На засіданні планується розгляд урядового законопроекту щодо удосконалення інституційної системи захисту персональних даних реєстр. № 2282, а також двох його альтернативних законопроектів реєстр. № 2282-1 та № 2282-2. Як відомо захист персональних даних є складовою Плану дій з візової реалізації і фігурує у переліку умов, названих Європейським Союзом для підписання Угоди про асоціацію з Україною.

 Також на Комітеті буде розглянуто проект закону про посилення відповідальності за дискримінацію на расовому, етнічному і релігійному ґрунті, реєстр.  № 1042, ухвалення якого створить умови для формування ефективної системи захисту прав осіб, що перебувають під юрисдикцією України, від дискримінації за ознаками кольору шкіри, етнічного походження, релігійних переконань.

 Місце проведення: вул. Банкова5-7, кім. 214.

Телефон для замовлення перепусток: 044-255-40-36.

More in Влада, Моніторинг, Новини, Події, Політика, Право, Верховна Рада, Свобода інформації
У Луцьку обговорили проблеми та перспективи взаємодії громади та органів місцевого самоврядування

Сьогодні у Луцьку відбувся круглий стіл на тему «Взаємодія громади та органів місцевого самоврядування у вирішенні питань місцевого значення», до...

Close