Конкурс фотографій від Freedom House

Стартує другий щорічний конкурс фотографій від Freedom House на тему репресій і свободи.

Freedom House розпочав прийом заявок на другий щорічний фото і арт конкурс під назвою Images of Repression and Freedom. Для участі запрошуються професійні фотографи та фотографи аматори, художники та представники інших видів мистецтва (наприклад, карикатуристи, гравюрщики, графіки), з роботами, які відображають теми свободи, участь у політичному житті, прав людини і репресії.

Роботи учасників, які дійдуть до фіналу, яких відбере Freedom House, виставлять та продадуть з аукціону для збору коштів навесні 2013 року в Вашингтоні. Роботи трійки переможців будуть розміщені на веб-сайті Freedom House, Facebook і Twitter, а також отримають грошовий приз:

300 $ за перше місце
$ 200 за друге місце
$ 100 за третє місце

Роботи прийматимуться від учасників з будь-якої країни або регіону світу, але перевага буде віддаватися роботам з країн, де свобода обмежена або перебуває під загрозою.

Для учас Вам необхідно заповнити форму і відправити її разом з фотографією або інший ілюстрацією на freedomphotos2013@gmail.com

Роботи приймаються до 8 березня 2013 року.

Правила конкурсу та участі можна прочитати тут.

Джерело : eastbook.eu

Громадський простір

More in Громадські акції, Новини, Події, Суспільство, Політичні репресії
Соціальні мережі і права людини: який вплив? Відкрита дискусія.

05.03.13, 18:00, в Незалежному культурному центрі INDIE: Харків, вул. Чернишевська, 4/6, (другий будинок від площі Поезії, зайти у двір і...

Close