Мирні зібрання. Сумщина: совок відвертий і совок латентний

Сумщина.

У селищі Липова Долина місцева влада, котра вже принаймні рік не отримувала сповіщень про проведення мирних зібрань, з ентузіазмом пише, що у разі надходження таких сповіщень “обов’язково” керуватиметься давно покійним “указом” неіснуючої тоталітарної держави, який прямо суперечить Конституції України.

Липова Долина -39А от у місті Кролевець хитрі “самоврядувальники” повелися вишуканіше і заховали совковість глибше. Написавши “Майдан Моніторингу“, що “відповідно до ст.19 Конституції України органи державної влади, органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень на у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України”, вони, певно, без тіні сумніву і точно –  без усяких на те повноважень затвердили місцевий “порядок”, в якому зафіксували ті самі “совково-указові” 10 днів попереднього повідомлення, встановили обов’язки організаторів зібрань, обмежили право на мирні зібрання за територією і таке інше. Той же совок, лише у профіль.

Кролевець-39-2012-1Кролевець-39-2012-2Кролевець-39-2012-3

More in Влада, Моніторинг, Новини, Події, Право, Свобода мирних зібрань
Влада України навмисно розпалює міжнаціональну ворожнечу?

21 березня ООН проголосила «Міжнародним днем боротьби за ліквідацію расової дискримінації». В Україні в останні роки збільшилась кількість фактів та...

Close