Президенту не вдасться використати закон про референдум, щоб втриматися при владі – Арсеній Яценюк

Закон про всеукраїнський референдум – це «картковий», нелегітимний закон, мета якого – «в обхід парламенту і через маніпулювання волею народу України приймати ті рішення, які хоче президент Янукович», – заявив на брифінгу в парламенті голова фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк.

 Арсеній Яценюк нагадав, що торік опозиція звернулася до Вищого адміністративного суду з вимогою скасувати 768 законів, прийнятих із порушенням Конституції. Серед них і закон про референдум, який був проголосований «не народними депутатами України, а картками».

 «Це картковий закон. Це нелегітимний закон, який був підписаний президентом Януковичем. А президент був зобов’язаний його заветувати», – наголосив він.

 Голова фракції «Батьківщина» повідомив, що опозиція зараз розглядає юридичні можливості скасування цього закону, зокрема через Європейський суд із прав людини.

 «Президенту не вдасться використовувати цей закон для того, щоб втриматись у владі в будь-який спосіб», – наголосив Арсеній Яценюк.

Прес-служба “Батьківщини”. Про [деякі] небезпеки референдуму – ТУТ

More in Влада, Національна безпека, Новини, Події, Політика, Право, Верховна Рада
Вирок за графіті

28 березня Апеляційний суд Сумської області розглядав апеляційну скаргу Володимира Никоненка на вирок, винесений 14 січня Зарічним районним судом міста...

Close