Останні новини

“Країна Мрій” 06-07. 2013. Програма фестивалю

6 липня 2013 р.:

imagesЗелена галявина

• 12.00 – 13.00 – «Царина» (Київ)
• 13.00 – 14.00 – «Камо Грядеші» (Київ)
• 14.00 – 15.00 – «Назад Шляху Немає» & «Михайлове Чудо» (Київ)
• 15.00 – 16.00 – «Vroda» (Київ)
• 16.00 – 17.00 – «Бурдон» (Львів)
• 17.00 – 18.00 – «Mordens» (Мордовія, м.Саранськ)

Українсько-Японський Центр (11:00 – 19:00)

• Куточок каліграфії та сумі-е (картини тушшю)
• Майстер-клас з фурошікі – японського стилю упаковки речей
• Майстер-клас з кандзаші – виготовлення японських традиційних прикрас
• Майстер-клас з орігамі
• Майстер-клас з ханамусубі – японське шнуркове плетіння
• Майстер-клас з мідзухікі – японське плетіння із пресованих паперових ниток
• Демонстрація та майстер-клас бойового мистецтва кендо – фехтування на бамбукових мечах
• Демонстрація та майстер-клас з японських танців бон-одорі
• Куточок одягання літнього кімоно юката, де уперше ми запропонуємо приміряти традиційне кімоно

Майстерня танців

• 12.00 – 13.00 – «Божичі» (Київ)
• 13.00 – 14.00 – Дім Танцю (Київ)
• 14.00 – 15.00 – «Троїсті музики» (Львів)
• 15.00 – 16.00 – Ансамбль «Джемілє» – майстер-клас жіночих танців (АР Крим)
• 16.00 – 17.00 – «Царина» – майстер-клас українських танців (Київ)

Кримськотатарська сцена

• 13.00 – 13.30 – Ансамбль «Джемілє»
• 13.40 – 14.10 – Айше Рамазанова, переможниця конкурсу дитячих талантів «Татли Сєс» («Солодкий голос»), акапельний спів
• 14.15 – 14.45 – «Заман» – інструментальний виступ
• 14.45 – 15.15 – Майстер-клас з заварювання кави та чаю, лекція про кримськотатарські напої, солодощі
• 15.20 – 16.20 – Показові виступи кримськотатарських борців, бойове мистецтво «Куреш», майстер-клас
• 16.20 – 16.50 – Айше Рамазанова та музиканти гурту «Заман»
• 17.00 – 18.00 – Майстер-клас Зери Аблязізової з розписування хною рук, мова кримськотатарського орнаменту

Кобзарська майстерня

• 12.00 – 13.00 – Микола Товкайло, бандура (Переяслав)
• 13.00 – 14.00 – ILKER KANDUR & MUSTAFA KIZILDELI
• 14.00 – 15.00 – Тарас Силенко, бандура (Київ)
• 15.00 – 16.00 – Михайло Коваль, бандура (Великий Хутір, Черкащина)
• 16.00 – 17.00 – Ярослав Крисько, бандура (Львів)

Головна сцена

• 18.00 – 19.00 – «Ко-оп» (Вінниця)
• 19.00 – 20.00 – Astarta Edwin feat. Jon Durant (Україна/Великобританія)
• 20.00 – 21.00 – «Kozak System» (Київ)
• 21.00 – 22.00 – Ram’d’Âmes (Париж, Франція)

7 липня 2013 р.:

Зелена галявина

• 12.00 – 13.00 – «Йорий Клоц» (Львів)
• 13.00 – 14.00 – Ельвіра Сарихаліл (АР Крим)
• 14.00 – 15.00 – Asia Tengri (Казахстан/Україна)
• 15.00 – 16.00 – «Дримба да Дзига» (Київ)
• 16.00 – 17.00 – Лаура & Кристина Марти (Армения/Украина/Израиль)
• 17.00 – 18.00 – «Vuraj» (Білорусь, м. Мінськ)

Українсько-Японський Центр (10:00 – 19:00)

• Куточок каліграфії та сумі-е (картини тушшю)
• Майстер-клас з фурошікі – японського стилю упаковки речей
• Майстер-клас з кандзаші – виготовлення японських традиційних прикрас
• Майстер-клас з орігамі
• Майстер-клас з ханамусубі – японське шнуркове плетіння
• Майстер-клас з мідзухікі – японське плетіння із пресованих паперових ниток
• Демонстрація та майстер-клас бойового мистецтва кендо – фехтування на бамбукових мечах
• Демонстрація та майстер-клас з японських танців бон-одорі
• Куточок одягання літнього кімоно юката, де уперше ми запропонуємо приміряти традиційне кімоно

Майстерня танців

• 12.00 – 13.00 – «Буття» (Київ)
• 13.00 – 14.00 – «Mordens» (Мордовія, м.Саранськ)
• 14.00 – 15.00 – «Kiev Tango Project» (аргентинські мелодії)
• 15.00 – 16.00 – Ram’d’Âmes (Париж, Франція)
• 16.00 – 17.00 – Ансамбль «Джемілє» – майстер-клас чоловічих танців (АР Крим)

Кримськотатарська сцена

• 13.00 – 13.30 – Ельвіра Сарихаліл
• 13.40 – 14.10 – Виступ музикантів гурту «Заман»
• 14.15 – 14.45 – Айше Рамазанова, переможниця конкурсу дитячих талантів «Татли Сєс» («Солодкий голос»), акапельний спів
• 14.45 – 15.15 – Ансамбль «Джемілє»
• 15.15 – 16.15 – Показові виступи кримськотатарських борців, бойове мистецтво «Куреш», майстер-клас
• 16.20 – 17.20 – Ельвіра Сарихаліл та майстер-клас гри на дарбуці від Марлена Халілова
• 17.20 – 18.00 – Майстер-клас з гри на акордеоні (кримськотатарські лади, гармонія звуків – короткий курс)

Кобзарська майстерня

• 12.00 – 13.00 – Лаюш Молнар
• 13.00 – 14.00 – MUSTAFA KIZILDELI
• 14.00 – 15.00 – Володимир Биков, бандура (Київщина, с. Стрижавка)
• 15.00 – 16.00 – Ярема Шевчук, колісна ліра, бандура (Київ)
• 16.00 – 17.00 – Тарас Компаніченко, кобза, ліра, бандура (Київ)

Головна сцена

• 18.00 – 19.00 – «Палац» (Білорусь)
• 19.00 – 20.00 – SunSay & Elvira Sarykhalil (Харків/АР Крим)
• 20.00 – 21.00 – Fatima Spar (Австрія)
• 21.00 – 22.00 – «Papa Duke Вand» & Олег Скрипка (Україна – Канада)

Джерело

More in Новини, Події, Суспільство, Культура
ee66b4a-0
Греко- і римо-католики закликали українців і поляків до примирення

Представники Української греко-католицької церкви та Римо-католицької церкви Польщі підписали у Варшаві спільну декларацію з нагоди 70-річчя Волинської трагедії.

Close