ЄС спонукає громадянське суспільство долучитися до розробки нового посібника зі свободи вираження думок

imageЄС збирає думки представників громадянського суспільства для розробки нового посібника зі свободи вираження думок в Інтернеті та поза його межами. Документ, зокрема, міститиме також положення про захист блогерів і журналістів.

Посібник покликаний забезпечити максимальну узгодженість і послідовність дій ЄС та Військового штабу Європейського Союзу (European Union Military Staff). Також документ має на меті надати гласність зобов’язанням ЄС щодо свободи вираження думок.

Він роз’яснить міжнародні стандарти у сфері прав людини, зокрема, що стосуються свободи вираження думок. Окрім того, посібник слугуватиме для посадовців ЄС практичним вказівником у тому, що необхідно робити, щоб не допустити порушення свободи вираження думок, а також які заходи потрібно вжити, якщо ці порушення були допущені.

Очікується, що посібник буде розроблено у найближчі місяці.

Представники громадянського суспільства можуть ділитися своїми думками, заповнивши анкету за цим посиланням.

Останній термін для надсилання анкети – 15 липня.

Більше інформації:

Ця новина на сайті Європейської служби зовнішньої дії

Джерело : Delegation Ukraine EU News

Громадський простір

More in Новини, Події, Суспільство
Європейський суд із прав людини вимагає в української влади надати інформацію про доступ затриманого до медичної допомоги

Європейський суд із прав людини (ЄСПЛ) вимагає відповіді від української влади яка саме медична допомога надається затриманому С.

Close