Останні новини

Офіціоз: Півсотні столичних посадовців постали перед судом за вчинення корупційних правопорушень

Про це на засіданні колегії за підсумками роботи органів прокуратури у І півріччі 2013 року повідомив прокурор м. Києва Микола Бескишкий.
Прокурор наголосив, що робота правоохоронних органів у сфері протидії корупційним правопорушенням значно посилилася та активізувалася.

Так, за його словами, протягом першого півріччя 2013 року слідчими правоохоронних органів столиці розпочато 139 кримінальних проваджень щодо злочинів з ознаками корупції.
«Внаслідок вжитих столичною прокуратурою заходів вдалося припинити кримінально карані дії корумпованих суддів, державних службовців 1-2 категорії та правоохоронців», – відзначив М. Бескишкий.

Також прокурор додав, що за результатами досудового розслідування злочинів з ознаками корупції до суду цього року направлено 45 обвинувальних актів стосовно 50 посадовців, у тому числі 24 – за фактами отримання службовими особами неправомірної вигоди.

Окрім того, керівник відомства акцентував увагу на тому, що за вчинення даних правопорушень у поточному році вже засуджено 17 посадовців, серед яких 5 контролерів, 4 правоохоронців, 2 податківців та інші.

Прес-служба прокуратури міста Києва

More in Влада, Громадські акції, Новини, Події, Право, Cуди, Прокуратура
ВАСУ-мемо-відповідь
Голова ВАСУ туманно подякував

Відповідь голови ВАСУ пана Темкіжева на звернення щодо забезпечення належного розгляду судами справ щодо обмеження права на мирні зібрання

Close