Офіціоз: Півсотні столичних посадовців постали перед судом за вчинення корупційних правопорушень

Про це на засіданні колегії за підсумками роботи органів прокуратури у І півріччі 2013 року повідомив прокурор м. Києва Микола Бескишкий.
Прокурор наголосив, що робота правоохоронних органів у сфері протидії корупційним правопорушенням значно посилилася та активізувалася.

Так, за його словами, протягом першого півріччя 2013 року слідчими правоохоронних органів столиці розпочато 139 кримінальних проваджень щодо злочинів з ознаками корупції.
«Внаслідок вжитих столичною прокуратурою заходів вдалося припинити кримінально карані дії корумпованих суддів, державних службовців 1-2 категорії та правоохоронців», – відзначив М. Бескишкий.

Також прокурор додав, що за результатами досудового розслідування злочинів з ознаками корупції до суду цього року направлено 45 обвинувальних актів стосовно 50 посадовців, у тому числі 24 – за фактами отримання службовими особами неправомірної вигоди.

Окрім того, керівник відомства акцентував увагу на тому, що за вчинення даних правопорушень у поточному році вже засуджено 17 посадовців, серед яких 5 контролерів, 4 правоохоронців, 2 податківців та інші.

Прес-служба прокуратури міста Києва

More in Влада, Громадські акції, Новини, Події, Право, Cуди, Прокуратура
Голова ВАСУ туманно подякував

Відповідь голови ВАСУ пана Темкіжева на звернення щодо забезпечення належного розгляду судами справ щодо обмеження права на мирні зібрання

Close