Прибуток «Кофе Хаус» зменшився на 36%

1370860765_106800Продажі компанії «Кофе Хаус» протягом останнього тижня впали на 36%. Співробітник, який просив не називати свого імені, розповів, що різке зменшення кількості відвідувачів керівництво компанії пов’язує із бойкотом, який влаштували користувачі Інтернету.

«Ніхто не очікував, що банальне непорозуміння з клієнтом викличе цілу інформаційну компанію проти нас, і що за рахунок неї настільки впаде кількість відвідувачів”.

Також джерело повідомило, що офіціантка, яка насміялася над клієнтом, та відмовилась говорити українською мовою досі працює, і до неї не було застосовано жодних санкцій. Також, обурення в україномовній блогосфері викликала відмова просити вибачення в клієнта, директорки кафе, в якому виник конфлікт, Марини Волкової.

PR Portal

***

Від “Майдану”: “не очікували” – то треба було очікувати. В Україні по-іншому не буде

1 Comment on "Прибуток «Кофе Хаус» зменшився на 36%"

  1. Татьяна | 27-08-2013 15:30 at 15:30 |

    С их ценами и так туда только бизнесмен и мог зайти. Чай из пакетика 35 грн, а мизерный кусочек тортика 40 грн и на вкус всё самое обычное. Какая семья из 3 – 4 человек может себе это позволить? Тем более должны общаться на 3х языках, как минимум.

Comments are closed.

More in Моніторинг, Новини, Події, Суспільство, Дискримінація, Культура, Протест
Президент Грузії М.Саакашвілі заявив, що В.Путін хоче його смерті

Президент Грузії Михайло Саакашвілі заявив, що його російський колега хоче, аби того посадили чи взагалі вбили, повідомляє УНН з посиланням...

Close