Мирні зібрання. Новгород-Сіверський. Те, чого “нема”

Коли навесні цього року Інформаційний центр “Майдан Моніторинг” опитував органи місцевого самоврядування по всій Україні щодо того, чи приймалися ними власні нормативні акти з питань організації і проведення мирних зібрань (чого ті органи робити геть не мають права), у Новгороді-Сіверському не зізналися. Чи зі скромности, чи з забудькуватости, чи ще чогось. Але знайшлися добрі люди, які повідомили нам про наявність такого:

Novgorod-Siverskiy_Rishennya-2006

Чернігівський правозахисник Віктор Тарасов звернувся з цього приводу до прокуратури, звідки отримав у відповідь отаку-от цидулу:

Prokuratura_Novgorod-Siverskiy_21.05.13

Отже, з боку прокуратури це прояв синдрому широко заплющених очей, який потребує лікування. Невдовзі ми цим плануємо зайнятися. Далі буде.

****

Діяльність з моніторингу та захисту свободи мирних зібрань в Україні здійснюється Інформаційним центром “Майдан Моніторинг” за люб’язної підтримки Міжнародного фонду “Відродження

Карта  Як (і де) прокуратура захищає свободу мирних зібрань – тут 

More in Влада, Моніторинг, Новини, Події, Право, Місцева влада, Прокуратура, Свобода мирних зібрань
Замгубернатора Тернопільщини не може пояснити, звідки у нього взявся Porsche Cayenne

Заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Петро Гоч не пояснює походження автомобіля Porsche Cayenne, за кермом якого його неодноразово бачили останнім часом.

Close