Мер Ужгорода “накапав” міліції на ужгородських школярів

Українська Правда

viktor-pogorelovМіський голова Ужгорода Віктор Погорєлов просить міліцію притягнути до відповідальності осіб, які організували мітинг проти відміни шкільних канікул.

Про це у середу пише портал “Закарпаття онлайн“.

29 жовтня 2013 року о 18.45 год. в Ужгородський МВ УМВС через секретаріат надійшов лист від Погорєлова В.В.

У ньому він просить перевірити інформацію щодо правопорушень з боку групи осіб в кількості 200-300 дітей до 18 років, які “28 жовтня 2013 року о 09.15 год. заважали громадянам міста у безперешкодному доступі до адміністративної будівлі Ужгородської міськради на площі Поштовій в м.Ужгород, закидали адміністративну будівлю Ужгородської міської ради сміттям та продуктами харчування”.

Також Погорєлов просить встановити осіб, причетних до організації вказаних порушень громадського порядку і вжити відповідних заходів реагування згідно з чинним законодавством.

У вівторок троє батьків, чиїх дітей рішенням Погорєлова в п’ятницю пообіді несподівано позбавили осінніх канікул, подали заяви у прокуратуру на незаконність цього документу, прийнятого з порушеннями чинного законодавства.

More in Влада, Моніторинг, Новини, Події, Політика, Поліція, Місцева влада, Протест, Свобода мирних зібрань
“Зникне інститут – зникне науковий напрям”

Сьогодні стане відомо, чи ліквідує Національна академія наук України Інститут української археографії та джерелознавства та Інститут сходознавства. «День» дізнався, чим...

Close