У Мінську активістів арештували за квіти на могилах жертв сталінізму

9A50B592-1A93-4DC9-9F05-BC6C04256836_w640_r1_sМінська міліція арештувала 23 активістів опозиції, в тому числі кількох пенсіонерів, людей з обмеженими можливостями і 8-річного хлопчика, які покладали вінки і квіти на могили жертв сталінських репресій.

Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, на Кальварійському кладовищі Мінська мав розпочатися жалобний марафон, під час якого активісти збиралися обійти вісім місць масових поховань жертв сталінських репресій.

Акцію планували закінчити жалобним зібранням у меморіалі Куропати під Мінськом, де поховані сотні тисяч жертв сталінських репресій.

Але на виході з Кальварійського кладовища усіх учасників марафону затримала міліція – формально для з’ясування особи.

Акція була присвячена річниці розстрілу понад 100 білоруських письменників і вчених, яка відбулася в одну ніч 29 жовтня 1937 року у внутрішній тюрмі НКВД БРСР. Цю дату вважають однією з найтрагічніших у білоруський історії, коли загинула еліта народу.

Радіо Свобода

More in Влада, Новини, Події, Політика, Право
У МЗС із Глазьєвим не хочуть навіть вступати у дискусію

Міністерство закордонних справ вважає помилковими заяви радника президента Росії Путіна Сергія Глазьєва про порушення Україною договору про дружбу і співробітництво...

Close