Колона учасників Євромайдану прийшла до Кабміну

9c2f21be6f45fb6de050ccd5d35ad9b16adfeabfДо будинку Кабміну прийшла колона учасників акції на Європейській площі, повідомляє кореспондент УНН.

За повідомленням, біля Кабміну налічується близько 500 осіб.

Перед будівлею стоїть залізна огорожа і приблизно 100 правоохоронців. Вхід до Кабміну охороняють близько 250 “беркутівців”.

Люди вигукують гасла: “Ганьба”, “Україна – це Європа”, “Юлі – волю”, “Банду – геть!”, “Азарова у відставку”.

Нагадаємо, з 22 листопада в Києві тривають акцї протести під загальною назвою “Євромайдан”, що були спровоковані рішенням Кабміну про призупинення підготовки до підписання Угоди про Асоціацію з ЄС.

Раніше повідомлялось, що колона учасників народного віча “За європейську Україну!”, зранку вирушила від Європейської площі пікетувати будинок уряду.

Додамо, сьогодні зранку біля Кабміну чергує 25 автобусів з правоохоронцями.

1 Comment on "Колона учасників Євромайдану прийшла до Кабміну"

  1. Олександр | 25-11-2013 11:40 at 11:40 |

    Тільки що по ТБ показали, як люди ПЕРЕМОГЛИ Беркут біля кабміну – ну хіба 500 осіб переможе 250 (!) беркутівців??? Мінімум – по 10 громадян на 1 беркута!

Comments are closed.

More in Громадські акції, Національна безпека, Новини, Події, Політика, Протест, Свобода виражень, Свобода мирних зібрань
Резолюція акції “Євромайдан” у Чікаго

Виходячи із положень діючої Конституції України, (ст. 17 «Захист суверенітету і територіальної цілісності України, забезпечення її економічної та інформаційної безпеки...

Close