Останні новини

Коростень: “…усунуто порушення”

У Коростені прокуратура поки що не помітила принципової неправомірности (внаслідок відсутности легітимної компетенції на те) прийняття органами місцевого самоврядування власних нормативних актів з питань організації і проведення мирних зібрань, але принаймні домоглася, за зверненням Інформаційного центру “Майдан Моніторинг“, усунення найочевиднішого порушення – вилучення норми про 10-денний строк завчасного повідомлення про проведення мирних зібрань.

Коростень-39-прок-відповідь-1

Коростень-39-прок-відповідь-2

Коростень-39-прок-відповідь-3

Невдовзі ми продовжимо комунікацію з Генеральною прокуратурою задля повного усунення в Україні випадків незаконного втручання місцевих самоврядувальників у справу реалізації українцями права на мирні зібрання (на сьогодні за нашим зверненням органи прокуратури вжили відповідних заходів у більш ніж п’яти десятках міст та селищ). Далі буде.

****

Діяльність з моніторингу та захисту свободи мирних зібрань в Україні здійснюється ІЦ “Майдан Моніторинг” за люб’язної підтримки Міжнародного фонду “Відродження”

Be the first to comment on "Коростень: “…усунуто порушення”"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


More in Влада, Моніторинг, Новини, Події, Право, Місцева влада, Прокуратура, Свобода мирних зібрань
1380544487
МЗС сподівається, що Росія звільнить українського активіста Greenpeаce

громадянин України - член команди судна Arctic Sunrise Руслан Якушев продовжує утримуватися під вартою в СІЗО міста Мурманськ.

Close