Коростень: “…усунуто порушення”

У Коростені прокуратура поки що не помітила принципової неправомірности (внаслідок відсутности легітимної компетенції на те) прийняття органами місцевого самоврядування власних нормативних актів з питань організації і проведення мирних зібрань, але принаймні домоглася, за зверненням Інформаційного центру “Майдан Моніторинг“, усунення найочевиднішого порушення – вилучення норми про 10-денний строк завчасного повідомлення про проведення мирних зібрань.

Коростень-39-прок-відповідь-1

Коростень-39-прок-відповідь-2

Коростень-39-прок-відповідь-3

Невдовзі ми продовжимо комунікацію з Генеральною прокуратурою задля повного усунення в Україні випадків незаконного втручання місцевих самоврядувальників у справу реалізації українцями права на мирні зібрання (на сьогодні за нашим зверненням органи прокуратури вжили відповідних заходів у більш ніж п’яти десятках міст та селищ). Далі буде.

****

Діяльність з моніторингу та захисту свободи мирних зібрань в Україні здійснюється ІЦ “Майдан Моніторинг” за люб’язної підтримки Міжнародного фонду “Відродження”

More in Влада, Моніторинг, Новини, Події, Право, Місцева влада, Прокуратура, Свобода мирних зібрань
МЗС сподівається, що Росія звільнить українського активіста Greenpeаce

громадянин України - член команди судна Arctic Sunrise Руслан Якушев продовжує утримуватися під вартою в СІЗО міста Мурманськ.

Close