Мирослав Попович — Євромайдану: «Діти і внуки мої, спасибі, що прийшли»

Вчений-філософ, академік Національної академії наук України, учасник ініціативної групи «Першого грудня» Мирослав Попович зі сцени Євромайдану заявив, що низько вклоняється перед молодими людьми, котрі вийшли на майдан: «Діти і внуки мої, спасибі, що прийшли».

«Моє серце сколихнулось, коли я вперше після Помаранчевої революції побачив цей великий натовп людей. Жодна соціологія не показувала, що буде такий вибух пристрасті та неймовірне піднесення… Нас об’єднує одне — ми не просто хочемо в Європу, ми знаємо, що Європа — це добробут, надія, можливість жити так, як хочеться. А головне те, що робить нас людьми — політична демократія, за яку багато націй ризикували своїм життям», — повідомив Мирослав Попович.

Він закликав не втрачати зв’язків з новими друзями з Євромайдану після закінчення акції, бо «наша сила — це бути разом», тому треба зберегти оце почуття ліктя та пронести його по життю, скільки вистачить сил. Свій виступ професор Попович завершив словами: «Ми — Європа!».

За матеріалами «Експрес онлайн» та «УНН».

Мирослав Попович

Контакти:
contact@1-12.org.ua
тел.: +380 63 628-68-69

1 Comment on "Мирослав Попович — Євромайдану: «Діти і внуки мої, спасибі, що прийшли»"

Comments are closed.

More in Громадські акції, Національна безпека, Новини, Події, Політика, Суспільство, Протест
ЄС був готовий без умов підписати угоду з Україною – ЗМІ

Європейський Союз був готовий сьогодні підписати Угоду про асоціацію з Україною без виконання українською владою висунутих раніше умов, в тому...

Close