Дмитра Білоцерківця у Севастополі далі пресують

Про це написала на своїй сторінці у Фейсбук Olena Pavlenko.

“Сьогодні вночі він разом з своєю дівчиною виїхав в аеропорт, щоб летіти в Київ. О 4.40 по дорозі в аеропорт “Сімферополь” Білоцерківця зупиняє ДАІ, мовляв, п’яний. “Трубки” у ДАІ не було, тому зразу ж вимагали, щоб Дмитро їхав в клініку на тест. Взяли документи і пробували поїхати з ними. Білоцерківець кинувся на машину, після цього міліціонер сказав, що хотів лише переставити машину. Привезли “трубку”, алкоголю, зрозуміло, було виявлено нуль. Протокол у Білоцерківця – на руках.

Коли Білоцерківець поїхав далі о 6.03 (завершення реєстрації в аеропорту о 6.20), передзвонив невідомий чоловік, який сказав “Дмитрий, срочно едьте в первую горбольницу, мать в реанимации”. Телефон мами був виключений, очевидно, заблокований. Передзвонивши мамі на скайп, Білоцерківець дізнався, що ніякої реанімації не було. До речі, телефон мами на прийом не працював ще півгодини, хоча мама дзвонити могла. В аеропорт Дмитро не встиг”.

1 Comment on "Дмитра Білоцерківця у Севастополі далі пресують"

  1. Євген | 01-01-2014 13:54 at 13:54 |

    Робота Калєснічєнкі.

Comments are closed.

More in Новини
Студенти за Зміни! #Євромайдан #Харків дарував подарунки міліції та владі

Студенти від щирого серця вручили солодощі та фрукти міліції ("вони нас люблять" - говорити міліціонери), особливо підкресливши, що це подарунки...

Close