Останні новини

Кримський “референдум” у твітах

Путін розповів по телефону Бараку Обамі, що “проведення кримського референдуму цілком відповідало нормам міжнародного права і Статуту ООН”. Наші монітори мають всі підстави стверджувати, що під час перебування нашої групи ситуація в Автономній Республіці Крим однозначно характеризується, як така, що визначена Конвенцією ООН про захист цивільного населення в умовах війни, а саме: часткова окупація території країни, у випадку, коли цій окупації не чиниться жодний збройний спротив.

Наш моніторинг мав на меті визначити реальну ситуацію в АРК, перевірити дотримання конституційних прав і свобод в АР Крим, зокрема статей Конституції України №24, 27, 28. 29, 33, 34, 39. Монітори мають всі підстави стверджувати, що Конституція України на терені півострова виконується тільки у діях і вчинках свідомих мешканців півострову, жодна державна інституція не виконувала своїх функцій, більше того частина держслужбовців діяла спільно з бандитським групами та російськими окупантами. Найкрасномовнішим свідченням  демократичності кримського “референдуму” є твіти моніторів моніторингова місія в Криму ІЦ “Майдан Моніторинг” :

Моніторингова місія здійснювалася  за підтримки програми „Верховенство права“ Міжнародного Фонду „Відродження“ та добровільних пожертв громадян України. Відбір твітів здійснила волонтер Людмила Ханас

Be the first to comment on "Кримський “референдум” у твітах"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


More in Право, Незаконний примус, Свобода мирних зібрань, Свобода пересування, Свобода слова, Статті
Close