Новоград-Волинський: рішення, яке обмежує свободу мирних зібрань, переглянуть. Можливо.

Як ми повідомляли, місцеві самоврядувальники у Новограді-Волинському протиправно, поза межами своєї компетенції затвердили “порядок” який відверто порушує свободу мирних зібрань.

За нашим (себто ІЦ “Майдан Моніторинг”) прокуратурою було внесене відповідне подання про усунення порушень. Оскільки з тих пір ми не отримали інформації про наслідки розгляду того подання, довелося звернутися з запитом. Відповідь – до вашої уваги.

Новоград-39-прок-відповідь

Дивна відповідь, як на нашу думку: прокуратура, яка в інших випадках вміє бути дуже наполегливою,у цьому разі просто  проковтнула відхилення свого подання, не звернувшись до суду. Проте, як бачимо, новоград-волинські депутати таки “порекомендували” виконкому подумати про внесення необхідних змін до того злоякісного “порядку”. Побачимо. А як не побачимо – далі буде.

*****

Діяльність з моніторингу свободи мирних зібрань в Україні здійснюється ІЦ “Майдан Моніторинг” за люб’язної підтримки Програмної ініціативи “Демократична практика” Міжнародного фонду “Відродження”

More in Влада, Моніторинг, Новини, Події, Політика, Поліція, Право, Прокуратура, Свобода мирних зібрань
Прокуратура перевірить законність тернопільского “положення”, яке обмежує свободу мирних зібрань

Як ми повідомляли раніше, на початку цього року Тернопільська міська рада утнула неподобство: поза межами визначеної Конституцією та законами України...

Close