Уповноважений ВРУ з прав людини проведе онлайн-прийом громадян у Львові

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська проведе на початку грудня 2014 р. онлайн-прийом громадян у Львові. Спілкування з омбудсменом у прямому ефірі відбудеться у приміщенні Регіонального представництва Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Львівській за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 12.

На прийом можуть звертатися громадяни України, іноземці, особи без громадянства, які перебувають на території України або особи, які діють в їхніх інтересах.

Омбудсман буде розглядати скарги (звернення) на дії чи бездіяльність органів державної влади, органів місцевого самоврядування, посадових осіб, які призвели до порушення конституційних прав і свобод людини і громадянина. Розгляду підлягають звернення, якщо після виявлення факту порушення прав пройшло не більше 1 року чи при наявності виняткових обставин – 2 роки та якщо спір не передано на розгляд до суду.

Попередній запис на особистий прийом Уповноваженого ВРУ з прав людини триває до 28 листопада 2014 р. у Регіональному представництві за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 12, довідка за тел.: (032)2600-858.

Посилання: http://www.ombudsman.gov.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=4036

Vasili Yroshevski liked this post
More in Влада, Моніторинг, Новини, Поліція, Право, Суспільство, Cуди, Дискримінація, Незаконний примус, Право на приватність, Прокуратура, Свобода виражень, Свобода інформації, Свобода мирних зібрань, Свобода об'єднань, Свобода пересування, Свобода слова, Свобода совісті
Сергій Зінченко. «Над» проти «Недо»

То як же ми дійшли до такого жахливого стану і що робити, аби більше не множити смерті та руїни, а...

Close