Так проходить зустріч з громадськістю у Донецькій ОДА

Старі методи роботи тут вже не пройдуть. Але по новому ці держслужбовці робити ще не навчились. От і проходить таке собі навчання.

На відео активний член ІЦ “Майдан МоніторингЄвген Шаповалов після докладів та доповідей відділів ОДА дає їм свою оцінку.

І це приносить свої результати. Плани управління Культури ОДА кілька разів перероблялись на вимогу громадських організацій області і в кінцевому своєму вигляді вже нічого не мали зі своїм первісним змістом. І їх признано кращими за Львівських.

Ми маємо намір таким чином контролювати і допомагати працювати всім підрозділам Управління культури та Департаменту освіти Дон ОДА.

І як би не викручувався т.в.о. Жебрівського Віктор Андрусів, як би він не направляв нас в інше, прийнятне і вигідне йому русло, – ми таки будемо це робити, бо це робиться для Донбасу, для нашої Донеччини.

Євген добре знайомий нам по своїм пресконференціям навесні 2014 року в Харкові, де він відкрито розповідав, що тоді відбувалося на його рідному Донбасі.

Vasili Yroshevski liked this post
More in Громадські акції, Політика, Записки, Місцева влада
Вадим Смогитель “Нічого немає злого, щоб на добре не вийшло”

Вони шаленіють і скаженіють не лише від нашої! Білоруська, польська - також є предметом глузування і нерозуміння і саме з...

Close