Справа Української чести! Свій за свого! Захистімо пам’ять Українського командарма!

29bf4feead98c0e3e0427849b29aeb9dНа сайті Київської міської державної адміністрації триває громадське обговорення проекту рішення Київради про перейменування вулиці Суворова на вулицю Омеляновича-Павленка.

Генерал Михайло Омелянович Павленко – начальний командант Української галицької армії, командир Запорізької дивізії,  командарм Дієвої Армії Української народної республіки.  Наприкінці 1919-го року саме він врятував українську армію у “трикутнику смерти”, повівши її у героїчний і переможний Перший зимовий похід по тилах денікінців та большевиків, з якого привів більше людей, ніж у похід вирушило.

Голосування за перейменування відбувається ТУТ.  Реєстрація вкрай нескладна. Реваншисти накручують “проти”.  Треба проголосувати “за” і поширити це повідомлення.  Див. заголовок.

Слава Україні! Героям слава!

1 Comment on "Справа Української чести! Свій за свого! Захистімо пам’ять Українського командарма!"

Comments are closed.

More in Infowar, Війна, Влада, Громадські акції, Національна безпека, Новини, Події, Політика, Право, Солідарність, Суспільство, Військо, Героям Слава!, Місцева влада, Наша історія, Підтримай патріота!, Смерть совку!
В десятьох містах Донеччини відбулися мітинги на підтримку європейського вибору України

В неділю, 3 квітня 2016 р. в десяти містах Донеччини відбувся флешмоб – заклик до громадян Нідерландів проголосувати за асоціацію...

Close