Токмак: Замість вулиці Островського – вулиця Марка Безручка

Ген.Марко Безручко

Ген.Марко Безручко

У зв’язку з Указом Президента України від 22.01.16 №17/2016 “Про заходи з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років” (та і безвідносно до нього, а просто для доброї справи),  ми звернулися до міської ради м.Токмак з пропозицією вжити заходів для вшанування пам’яти видатного земляка – начальника штабу Корпусу Січових Стрільців, командира 6-ї Січової дивізії Армії УНР, героя оборони Замостя від большевицьких агресорів генерала Марка Безручка.

Про героїчну оборону Замостя українськими і польськими частинами під командою Безручка від навали червоної кінноти Будьонного можна прочитати, наприклад ТУТ.

1938-го року Польща нагородила Безручка найвищим військовим орденом – “Vіrtutі Міlіtarі”, проте генерал відмовився від нагороди, заявивши: “я воював не за Польщу, а за Україну”.

Відповідь не забарилася і нас вельми порадувала:

Токмак

Молодці!

Принагідно нагадуємо, що підтримати пропозиції про перейменування столичних вулиць Суворова та Кутузова на честь українських воєначальників Михайла Омеляновича-Павленка та Олекси Алмазова можна ТУТ і ТУТ.

Слава Україні!

More in Infowar, Війна, Влада, Національна безпека, Новини, Події, Політика, Право, Солідарність, Суспільство, Військо, Героям Слава!, Дати, Місцева влада, Наша історія, Підтримай патріота!, Президент, Смерть совку!
Не робіть без нас для нас!

"Не робіть без нас для нас!" - вимагають люди з інвалідністю, зауважуючи, що більшість пандусів зроблені так для "галочки", користуватись...

Close