В четвер Янукович полетить в напрямку Брюселю

А чи відбудуться там якісь переговори – він поки не знає. “Європейці не підтвердили зустрічі” – сказав він в інтерв’ю одній з найбільших газет США “Нью-Йорк Таймс”. “Я не збираюся просити про послугу. Ми – партнери. Якщо треба зустрітися, я готовий. Якщо ні, я полечу далі” – сказав Янукович.

В інтер’ю він натякнув, що може відійти від угод з ЄС, як трактує це газета. Вкотре повторив про незалежність суду. І натякнув на те, що декриміналізації, яку там вимагають європейці не буде.  “Ми не можемо дуже швидко змінити закони, які були чинними в Україні більше ніж 50 років”.

Читайте інтерв’ю цілком англійською

1 Comment on "В четвер Янукович полетить в напрямку Брюселю"

  1. Для контрасту зі статтею
    http://www.president.gov.ua/news/21592.html

    Президент України Віктор Янукович дав інтерв’ю представникам іноземних ЗМІ – агенції Bloomberg, видань Corriere della Sera, Frankfurter Allgemeine Zeitung, The Times, The New York Times, The Wall Street Journal.

    Європейська інтеграція України є незмінним пріоритетом державної політики України, наголосив під час інтерв’ю Віктор Янукович. «Європейський вибір – це вибір українського народу. Інтеграція України в Європейський Союз продовжується вже багато років. І дуже багато зроблено, щоб наблизити цю мету, тому що це питання має для нас велике значення», – заявив Глава держави.

Comments are closed.

More in Новини, Політика
Свідок Луценка. Тиск прокуратури

Журналіст Костянтин Усов зафіксував таємну зустріч начальника слідчого відділу Генеральної прокуратури Олександра ІЩУКА із ключовим для Юрія Луценка свідком. За...

Close