Мешканці Печерської площі виграли битву за ділянку землі

Мешканці Печерської площі виграли битву за ділянку землі поблизу будинку на Панаса Мирного, 5, на який Вищий господарський суд хотів побудувати 17-поверховий будинок і двоповерховий паркінг .

Київрада ухвалила рішення повернути цю ділянку у власність громади. «Хоча підстави для будівництва були цілком законними, голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов став на бік печерян, що  протестували проти забудови. Зусиллями голови КМДА було знайдено компромісне рішення», – заявив заступник голови КМДА Олександр Пузанов, – найближчим часом паркан поряд із існуючою будівлею суду буде знято, бетонні блоки – прибрано, а будівельного майданчику не буде», – пообіцяв Пузанов.

Щоб перемогти незаконну забудову мешканці сусіднього з площею будинку створили ОСББ. Разом неодноразово писали звернення чиновникам міської адміністрації, прокурору Печерського району Віталію Харченку, головному архітектору Києва Сергію Целовальнику, генеральному прокурору Віктору Пшонці та влаштовували масштабні акції протесту.

http://www.svidomo.org/defend_article/5949

More in Новини
ПАРЕ ухвалила резолюцію про можливі санкції проти України

Поправка, у якій ішлося про можливість санкцій, якщо резолюцію Ради Європи не буде виконано в розумні терміни, також схвалена. Попри...

Close