Останні новини

На Майдані Незалежності активісти влаштували пікнік на захист мирних зібрань

Два десятки активістів Громадянського руху “Відсіч” та ГО “Контроль заради справедливості” сьогодні влаштували на столичному Майдані Незалежності акцію протесту у вигляді пікніку.

Споживаючи їжу й п’ючи різні напої (безалкогольні) біля встановленого під пам’ятником Незалежності намету, граючи у бадмінтон та фрісбі, активісти протестували таким чином проти можливого ухвалення Верховною Радою законопроекту № 2450 “Про порядок організації і проведення мирних зібрань”.

На пікнік зібралися люди усіх вікових категорій, в т.ч. й однорічний малюк, на ходунках якого був закріплений плакат “Я бажаю жити у демократичній країні”.

“Такий сценарій акції було обрано заради демонстрації абсурдності намагань влади обмежити право громадян на мирні зібрання. Скоро ми й для виїзду на пікнік муситимемо отримувати дозвіл від органів влади та подавати прохання за кілька днів заздалегідь”, – так пояснили активісти незвичний характер свого протесту.

Акції протесту проти спроб прийняти законопроект № 2450 відбулись і в інших містах країни.

More in Новини
Захисти український дубляж разом з кіногероями!

25-го квітня 2012р., Біля Держкіно (вул. Лавсрька, 10) - через дорогу від Лаври, вхід з двору. Улюблені кіногерої разом з...

Close