Останні новини

Amnesty International: бойкот Євро не допоможе ув’язненим

Бойкот Євро-2012 в Україні не допоможе українським ув’язненим.

Про це заявив генеральний секретар Amnesty International в Німеччині Вольфганг Гренц в інтерв’ю Die Zeit, повідомляє InoPressa.

Гренц заявив, що проведення Євробачення в Баку може принести користь, “тому що воно пробуджує інтерес ЗМІ до країни, яка рідко потрапляє в поле зору”.

Однак, за його словами, перед проведенням великих заходів у країнах, де існують проблеми з дотриманням прав людини, варто було б висувати конкретні умови щодо гарантій дотримання прав людини до певного терміну.

Україна, за його словами, являє собою особливий випадок, оскільки в момент присудження їй права проведення ЧЄ в 2007 році ситуація з правами людини розвивалася швидше позитивно, а з 2010 року розвиток пішов в інший бік, йдеться в інтерв’ю.

Він уточнив, що мова йде не тільки про справу Юлії Тимошенко, а й про застосування тортур у міліції в цілому, цензуру в пресі та судове переслідування критиків “за нікчемними приводами”.

За його словами, бойкот ЧЄ не допоміг би ув’язненим, проте ЗМІ, спортсмени, функціонери, політики і глядачі повинні висловлювати свою думку з вищеназваних проблем.

Гренц зазначив, що великі заходи самі по собі не можуть змінити ситуацію в країні, і навів як приклад Китай, де після Олімпійських ігор 2008 року ситуація, навпаки, погіршилася, особливо під час “арабської весни” 2011 року.

Українська Правда

Be the first to comment on "Amnesty International: бойкот Євро не допоможе ув’язненим"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


More in Новини, Події, Політика, Політичні репресії
Крымские татары попросили «регионалов» помочь Могилеву выучить их язык (документ)

В связи с возможным принятием «языкового законопроекта» Кивалова-Колесниченко №9073 представители крымско-татарского народа обратились к лидерам Партии регионов с просьбой создать...

Close