Луцький продовжив дискотеку. Студенти продовжать перебування Луцького у Верховній Раді?

День радіо В Києві прогремів за підтримки Максима Луцького!

 

18 травня на Площі Знань КПІ непросто пройшов, а прогримів уже щорічний Open Air фестиваль електронної музики «Radioday», організований студентами Радіотехнічного факультету НТУУ «КПІ» на честь «Дня Радіо».

Відомий фізик та винахідник Олександр Попов і не підозрював, що його славетний винахід – радіо не тільки переверне весь світ науки і техніки, а й стане чудовим приводом для танців під відкритим небом.

Захід за своїм розмахом дійсно не має аналогів в Україні серед студ ентських подій і за роки існування вже став одним із обов’язкових для любителів електронної музики столиці України. Характер святкування прийшов з Європи, адже саме там кампус вдало поєднує наукову та дозвільну складову, передаючи таким чином дух закладу. Нерідко зірок світової електронної сцени можна побачити в гастрольних графіках площі університетів Європи й Америки, тож і українські студенти вирішили не відставати, зібравши 18 травня на Площі Знань КПІ понад 12 тисяч молодих людей. Відомі не лише в Україні, але й далеко за її межами –  DJ Tapolsky, Duberman, Omnia, проект Dastish Fantastish та МС Mirage забезпечили незабутню атмосферу.

Цьогоріч чудовий проект підтримав народний депутат України, Голова Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, радник Прем`єр-міністра України та випускник КПІ Максим Луцький.  Вінне лише надав матеріальну підтримку, але й зробив незабутній сюрприз всім гостям свята, подовживши час його завершення зі звичних 22 годин до опівночі.

«День працівника радіо, телебачення і зв’язку – це свято людей, які скорочують відстань між містами, країнами, людьми, розповсюджуючи не лише інформацію, але й духовні-етичні цінності. Крім того, цей день є Днем народження Радіотехнічного факультету Київської політехніки. І на цьому хотілося б наголосити особливо: адже завдяки зусиллям представників саме цього факультету, ми маємо можливість насолоджуватись таким феєричним дійством»,  – зазначив М. Луцький.

З пошти “Майдану”

5 Comments on "Луцький продовжив дискотеку. Студенти продовжать перебування Луцького у Верховній Раді?"

 1. Почему только в этом году так все вспомнили про День Радио? – Луцкий и в прошлом году спонсировал этот праздник, и все ему были за это блогодарны, никого подкупать он не собирается!

  Луцкий чисто студентческий дипутат, и не нужно все его действия расценивать как подкуп!

 2. А при чем тут подкуп? Луцкий – выпускник КПИ. Он что, не может помогать своему ВУЗ-у? Молодец! Все бы выпускники так, кто с возможностями!

 3. Я тоже согласна, что уже позитивные стороны в черный цвет окрашивают!

  Луцкий молодец!!!!

 4. Лилия | 25-05-2012 10:48 at 10:48 |

  ми вдячні Луцькомц за свято!

 5. Роман | 29-05-2012 11:02 at 11:02 |

  Я принимал участие в фестивале!
  И могу сказать только то, что Фестиваль прошел на “УРА”.
  Все были довольны, и все благодарили организаторов и М.Г.Луцкого.
  Человек проявил инициативу – помог провести фестиваль, что тут плохого?
  Я понимаю, что сейчас пытаются вывернуть на изнанку даже хорошие поступки, но не доводить же все это до абсурда…

Comments are closed.

More in Влада, Новини, Події, Політика, Верховна Рада
Колесніченко постійно бреше про свій законопроект

...

Close