Луцький продовжив дискотеку. Студенти продовжать перебування Луцького у Верховній Раді?

День радіо В Києві прогремів за підтримки Максима Луцького!

 

18 травня на Площі Знань КПІ непросто пройшов, а прогримів уже щорічний Open Air фестиваль електронної музики «Radioday», організований студентами Радіотехнічного факультету НТУУ «КПІ» на честь «Дня Радіо».

Відомий фізик та винахідник Олександр Попов і не підозрював, що його славетний винахід – радіо не тільки переверне весь світ науки і техніки, а й стане чудовим приводом для танців під відкритим небом.

Захід за своїм розмахом дійсно не має аналогів в Україні серед студ ентських подій і за роки існування вже став одним із обов’язкових для любителів електронної музики столиці України. Характер святкування прийшов з Європи, адже саме там кампус вдало поєднує наукову та дозвільну складову, передаючи таким чином дух закладу. Нерідко зірок світової електронної сцени можна побачити в гастрольних графіках площі університетів Європи й Америки, тож і українські студенти вирішили не відставати, зібравши 18 травня на Площі Знань КПІ понад 12 тисяч молодих людей. Відомі не лише в Україні, але й далеко за її межами –  DJ Tapolsky, Duberman, Omnia, проект Dastish Fantastish та МС Mirage забезпечили незабутню атмосферу.

Цьогоріч чудовий проект підтримав народний депутат України, Голова Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, радник Прем`єр-міністра України та випускник КПІ Максим Луцький.  Вінне лише надав матеріальну підтримку, але й зробив незабутній сюрприз всім гостям свята, подовживши час його завершення зі звичних 22 годин до опівночі.

«День працівника радіо, телебачення і зв’язку – це свято людей, які скорочують відстань між містами, країнами, людьми, розповсюджуючи не лише інформацію, але й духовні-етичні цінності. Крім того, цей день є Днем народження Радіотехнічного факультету Київської політехніки. І на цьому хотілося б наголосити особливо: адже завдяки зусиллям представників саме цього факультету, ми маємо можливість насолоджуватись таким феєричним дійством»,  – зазначив М. Луцький.

З пошти “Майдану”

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

5 Comments on "Луцький продовжив дискотеку. Студенти продовжать перебування Луцького у Верховній Раді?"

 1. Почему только в этом году так все вспомнили про День Радио? – Луцкий и в прошлом году спонсировал этот праздник, и все ему были за это блогодарны, никого подкупать он не собирается!

  Луцкий чисто студентческий дипутат, и не нужно все его действия расценивать как подкуп!

 2. А при чем тут подкуп? Луцкий – выпускник КПИ. Он что, не может помогать своему ВУЗ-у? Молодец! Все бы выпускники так, кто с возможностями!

 3. Я тоже согласна, что уже позитивные стороны в черный цвет окрашивают!

  Луцкий молодец!!!!

 4. Лилия | 25-05-2012 10:48 at 10:48 |

  ми вдячні Луцькомц за свято!

 5. Роман | 29-05-2012 11:02 at 11:02 |

  Я принимал участие в фестивале!
  И могу сказать только то, что Фестиваль прошел на “УРА”.
  Все были довольны, и все благодарили организаторов и М.Г.Луцкого.
  Человек проявил инициативу – помог провести фестиваль, что тут плохого?
  Я понимаю, что сейчас пытаются вывернуть на изнанку даже хорошие поступки, но не доводить же все это до абсурда…

Comments are closed.