Найспівочішій в Україні водоканал створює епідеміологічну небезпеку

Комунальники люблять похвалитися застосуванням сучасних пристроїв, які дозволяють ефективно покарати боржників.

Мешканці багатостраждального будинку по вул. 295-ї Стрілецької дивізії в Херсоні вже вкотре цього року змогли оцінити фаховість і проФФесійність комунальників.

Спочатку в будинку за супер-сучасною технологією полагодили дах.

Потім енергетики намагалися здерти додаткові кошти за більш сучасне обладнання.

Тепер настала черга водоканалу. Найспівочіші комунальники України за допомогою розрекламованого пристрою “Спрут” заблокували злісних неплатників. Ті у відповідь злякалися і побігли платити в суботу зранку додумалися проштовхнути хвальоний пристрій далі по стояку. В результаті заблокованими опинилися й вони, й сусіди по поверху, а мешканці нижнього поверху отримали потоп зі стелі.

Дзвінок в аварійну службу допоміг дізнатися, що питаннями високих технологій займається виключно керівництво водоканалу, яке по вихідних днях є, звісна річ, вихідним, а не якась пересічна аварійка. Тож, щасливим сусідам злісних неплатників довелося чекати понеділка. А в понеділок з”ясувалося, що висококваліфікована бригада працює виключно на контрактній основі й викликати її можна в терміновому порядку хіба що назавтра, за що сумлінні споживачі послуг водоканалу мають бути ще й вдячними.

Так що, скільки ще днів ні в чому не повинні споживачі проФФесіонального комунального скрвісу посеред літньої спеки бути заручниками “покращання” – наперед сказати важко.

Втім, будемо сподіватися, що безневинним людям залишилося протриматися всього ніч…

More in Події, Суспільство, Технології, Економіка
Микола Рябчук: Спонсоровано ку-клукс-кланом

Я одразу згадав ці прізвища — надто вже вони характерні...

Close