Останні новини

Міська влада Олександрії знову тисне на місцеві ЗМІ

Як повідомляє портал «Олександрійські новини», міська влада м. Олександрії знову тисне на місцеві ЗМІ. Зокрема, на незалежний від влади телеканал «Контакт-ЛТД».

Міський мер С. Цапюк дав розпорядження своїм підлеглим змусити заключити договір про співпрацю, в якому телеканал «Контакт-ЛТД» був би зобов´язаний надавати ефірний час представникам влади.

«Заключить с ним договор … на висвітлення діяльності олександрійської міської ради… А если они нас пошлют, как они это делают на три буквы, да? Умеют они это делать, да? То мы точно так же сделаем с их каналами. Они обязаны по договору ЛЮБУЮ информацию органов місцевого самоврядування давать в эфир и размещать», – зазначив пан Цапюк.

Крім того, міська влада визнала, що провладні ЗМІ, які друкують інформацію олександрійської міської ради, непопулярні в Олександрії і мають невеликий тираж.

Вочевидь, місцевій владі стало недостатньо того тиражу для створення власного «позитивного» іміджу і вона вкотре вигадала недолугу нагоду, як виправити становище.

——

More in Новини
У Криму з держрадіо зняли програму про акції на захист української мови

З радіоефіру Державної телерадіокомпанії «Крим» зняли україномовну програму «Два кольори», яка мала вийти ввечері 13 липня і в якій розповідалося...

Close