Опозиція найняла майданарбайтерів на захист мови

“Знаєте, це велике благо , що нині в шостій годині оголосять про кінець акції під Українським додом, бо опозиція її вже перетворила на справжній фарс. Не менше половини люду, який нині стоїть на сходах Укрдому – проплачені бабушки і школярі-студенти, ЯКІ ВЧОРА СТОЯЛИ БІЛЯ АДМІНІСТРАЦІЇ ПРЕЗИДЕНТА НА ПІДТРИМКУ МОВНОГО ЗАКОНУ. А нині вони вже стоять проти на іншому місці”, – пише у коментарі до відзнятого телеканалом “ЗІК” відео журналістка цього каналу Мар’яна П’єцух.

Один проплачений, який впізнав журналістку (вчора вони зустрілися на мітингу біля Адміністрації Президента, де, розділені кордоном міліції з одного боку були ідейні активісти кампанії “Займіться ділом, а не язиком!” під синьо-жовтими прапорами, а з іншого – ближче до резиденції глави держави – проплачена масовка “на підтримку Януковича” також з синьо-жовтими прапорами), сказав їй, що вранці 6 липня сотники дали команду міняти локацію і стояти за інше. І ось 6 липня ці проплачені стояли з прапорами “За батьківщину” (блок Яценюка-Тимошенко) та тими самими жовто-синіми стягами, що вчора тримали під АП.

Відразу згадуються слова Олеся Донія: “Ідеї, які підкинуті СБУ і Адміністрацією Президента – всі політикі однакові, геть партійні прапори – деструктивні ідеї”. Мабуть, це СБУ й Адміністрація Президента найняла для захисту української мови бабусь і хлопчиків, які ще вчора виступали проти неї на боці Партії регіонів.

More in Новини
Харківський Майдан на захист української мови нікуди розходитись не збирається

Харківський Майдан на захист української мови нікуди розходитись не збирається (навіть думки такої ні в кого не виникало). Бо він...

Close