Останні новини

В Києві триває антиагітаційна кампанія проти майбутніх кандидатів-мажоритарників від Партії регіонів

У вихідні дні активісти кампанії “Помста за розкол країни” вчергове розклеювали і роздавали листівки у трьох столичних виборчих округах, де мають намір балотуватися в народні депутати нинішні нардепи-регіонали Володимир Зубанов, Максим Луцький та Ігор Лисов, які двічі поспіль (в першому і другому читаннях) проголосували за антиукраїнський законопроект Ківалова-Колесніченка “Про засади державної мовної політики”.

Листівки містять інформацію про негативні діяння цих депутатів, які стосуються не тільки, і не стільки нищення ними української мови, а також нагадують виборцям, що Партія регіонів обіцяла, і що зробила.

Також активісти поширили мобілізаційні листівки, де на тлі “покращення життя вже сьогодні” закликали людей приєднуватись до кампанії.

Be the first to comment on "В Києві триває антиагітаційна кампанія проти майбутніх кандидатів-мажоритарників від Партії регіонів"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


More in Новини
100_3101п6
Суд не знайшов складу правопорушення у двох затриманих на харківському мовному майдані, третього ще судять (ВІДЕО, ДОКУМЕНТ)

Харківський мовний Майдан триває. Влада намагається через суд тиснути на активістів.

Close