Орест Лютий підтримав білоруського політв’язня (відео)

Український актор, телеведучий, шоумен та музикант Антон Мухарський (сценічне ім’я Орест Лютий) виступив з відеозверненням на підтримку білоруського політв’язня, лідера “Молодого Фронту” Дмитра Дашкевича.

Відеозвернення було зроблено в рамках інформаційної кампанії на підтримку білоруських політв’язнів, яку в Україні проводить міжнародна організація Центр “Співпраця без кордонів”.

Нагадаємо, що 28 серпня лідера “Молодого фронту” Дмитра Дашкевича засудили ще на 1 рік тюрми. Його звинуватили у непокорі адміністрації виправної установи.

Дашкевич знаходиться у в’язниці з грудня 2010 року. У березні 2011-го року його засудили на два роки позбавлення волі колонії загального режиму, нібито, за побиття двох мінчан.

Для українських глядачів в кінці ролика розміщена адреса, на яку Дмитру Дашкевичу можна написати листа.

Перед цим учасниками кампанії на підтримку білоруських політв’язнів вже стали письменник Олександр Ірванець, колишній посол України в Білорусі Роман Безсмертний і депутат Верховної ради України Олесь Доній.

Прес-служба Центру “Співпраця без кордонів”

More in Громадські акції, Новини, Відео
Десантники Буковини заявляють, що ділки від влади виганяють на вулиці мешканців гуртожитків, дітей та сиріт

Гуртожитки видавалися людям, які не мають житла та працювали на певних підприємствах під обіцянку видати їм житло. З часом підприємства...

Close