Останні новини

У Боярці активістам кампанії “Помста за розкол країни” погрожують і перешкоджають поширювати листівки

Дивний спалах піклування про чистоту на вулицях сьогодні спостерігається в окремих прихильників Партії регіонів.

У Боярці активістів кампанії “Помста за розкол країни” силою тримають на вулиці невідомі, побоюючись, що листівки проти Партії регіонів та її кандидата в 95-му виборчому окрузі Петра Мельника, які роздають молоді люди, раптом будуть приклеєні на стовбури дерев, чим пошкодять зелені насадження. Це вже вдруге за сьогодні така дивна завбачливість: зранку в Києві було затримано активіста Громадянського руху “Відсіч”, якого перехожий запідозрив у намірах засмітити вулиці листівками і викликав міліцію.

Двоє дужих і небайдужих чоловіків назвали себе представниками громадського формування “Боярська варта”. Вони викликали міліцію, а до її приїзду силою утримували двох активістів на місці, погрожуючи одягти на них наручники. Зі свого боку активісти також змушені були викликати міліцію на місце події у зв’язку з нападом на них і перешкоджанню поширенню інформації.

Джерело: сайт “Вставай і дій!”

Be the first to comment on "У Боярці активістам кампанії “Помста за розкол країни” погрожують і перешкоджають поширювати листівки"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


More in Влада, Громадські акції, Новини, Події, Поліція
У Вишневому влада намагалась завадити поширенню листівок проти Петра Мельника

На Київщині активісти продовжують кампанію по зниженню рейтингу Петра Мельника - одіозного регіонала і кандидата в народні депутати до Верховної...

Close