Останні новини

За яєчню на Вічному вогні дали три роки умовно

Ганні Сіньковій, яка раніше обвинувачувалась у смаженні яєчні на Вічному вогні, дали три роки позбавлення волі з відтермінуванням на два роки.

Про це у коментарі “Українській правді” повідомила сама засуджена Сінькова.

“Вирок – три роки позбавлення волі з відтермінуванням на два роки за, начебто, наругу над могилою. Окрім того мені ще потрібно буде виплатити 4 тисячі гривень за експертизу, яку проводили правоохоронці”, – заявила активістка.

Сінькова також розповіла про те, що суддя не врахував той момент, що деякі свідки зізналися, що вони не самі давали свідчення, а просто підписували “заготовлений слідчим папірець”.

За її словами, раніше міліція вилучила у неї для експертизи ноутбук.

“Після того як вони мені його повернули, він пропрацював десь 2 місяці. Вони повернули мені його в “убитому стані”. Ноутбук коштував 6 тисяч гривень”, – розповіла Сінькова.

“А тепер з мене ще і вимагають 4 тисячі гривень за цю експертизу. Виявляється в її ході з’ясували, що з мого комп’ютера заходили на YouTube – як неочікувано”, – додала вона.

Вона також заявила, що збирається подавати апеляцію на рішення судді, оскільки не визнає своєї вини.

Як відомо, 16 грудня 2010 року в Києві кілька людей провели акцію протесту – підсмажили на Вічному вогні яєчню і сосиски.

Свої дії вони пояснили протестом проти недоцільного використання природного газу та ігнорування владою проблем ветеранів.

Українська правда

Be the first to comment on "За яєчню на Вічному вогні дали три роки умовно"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


More in Новини, Події, Політика, Право
debate-11
Під час президентських дебатів в США про них твітнули 10 мільйонів разів!

Виникають питання: коли ви востаннє бачили президентські дебати в Україні і яка подія викликала хоча б 50 тисяч твітів?

Close