“То-Чаво-На-Белом-Свете-Вообче-Не-Может-Быть!” (с)

У заголовку – цитата з “Федота-стрільця” Леоніда Філатова.

Нижче – відповідь (електронною поштою) вишгородської міліції на запит “Майдан Моніторингу” про причини перешкоджання мирному зібранню біля януковичевого “Межигір’я”  12.04.13 та затримання там громадян.

Новіпетрівці-39-1Новіпетрівці-39-2

Зверніть увагу: бозна, нащо було перешкоджати акції, якщо вона, як пише сама ж міліція, не перешкоджала нікому.

А такий заголовок в цій новині саме тому, що ніяких “несанкціонованих мітингів” в Україні бути не може, тому що не може бути ніколи – з однієї простої причини: згідно зі ст.39 Конституції України громадянам для проведення мирного зібрання не потрібно жодних “санкцій”. Шкода, що міліціянтам, схоже, про це нічого не відомо (ми обов’язково повідомимо їм про це невдовзі). До речі, за великим рахунком не мало б бути і санкцій за ст.185-1 КУпАП  – “порушення порядку організації і проведення зборів, мітингів…” – внаслідок відсутности такого “порядку”.

“Майдан Моніторинг” у близькому майбутньому проведе з низкою вищих органів влади грунтовну роз’яснювальну роботу щодо забезпечення свободи мирних зібрань в Україні, про що і повідомимо читачів. Далі буде.

More in Влада, Новини, Події, Політика, Поліція, Право, Місцева влада, Протест
Про вміння «виробляти» радість

У 1985 році Рада Європи прийняла музику Бетховена "Ода до радості" як свій власний гімн. "Усі загрубілі шари сходять з...

Close